Не вам вирішувати, на якій машині мені їздити, – замовник скандальної забудови в Івано-Франківську депутатам. ВІДЕО STV

Сьогодні, 17 лютого, в Івано-Франківську відбулося виїзне засідання земельної комісії на Мазепи, 144.

Депутати постійної комісії з питань містобудування та земельних відносин Івано-Франківської міської ради “завітали” в кабінет голови Івано-Франківської обласної організації “Товариство сприяння обороні України” (ОО ТСОУ) Петра Никитюка, передає кореспондент Станіславського ТБ. Прийшли і журналісти та громадські активісти. Попередньо відомо, що дана організація незаконно розпочала будівництво і погрожує виселенням вихованцям спортивної школи “КАНО”, адже майже місяць тому на території вирили котлован. 

Крім того, це не одна забудова, яка є на даній території ТСОУ. Біля спортивної школи є будівля на 11 поверхів, яка виросла на місці дитячого майданчика. Никитюк каже, що це спортивно-готельний комплекс з вбудованими приміщеннями соціально-побутового призначення і це погоджено на сесії міської ради. Все ж, франківці впевнені, що це ніякий не спортивний комплекс, а депутат Івано-Франківської міської ради Ігор Корсун так і наголосив: “самі подивіться, що це є”.

Будівелька компанія вже розпочала продавати квартири із скандальної забудови на вулиці Мазепи, 144. Та Никитюк каже, що продані апартаменти, а не квартири, себто, “це різні речі”. 

Сьогодні Петро Никитюк переконував усіх, що документи є і все впорядку, мовляв, “вони тут в мене у сейфі”. На прохання журналістів і депутатів показати документи, Никитюк відмовився, додавши, що “в суді побачите, бо ви не уповноважені”. Замовник переконував усіх, що будівництво погоджене з генеральним планом забудови Івано-Франківська. До слова, Никитюк поводив себе нахабно: говорив сам, розповідав про все і тільки не про те, що хотілося усім почути. Коли хтось висловлював свою думку і задавав конкретні запитання, то  голова ОО ТСОУ перекрикував і тільки на повторні зауваження зупинявся, так і не надавши конкретної відповіді.

Декілька разів Никитюк наголошував на тому, що організаціє “бідує”, а уклавши угоду із ЗАТ “Будівельна компанія “Прикарпаття і К” щодо будівництва, він хотів покращити матеріальне становище.

Депутат Івано-Франківської міської ради Андріан Волгін каже, якщо така скрута і в кабінеті добре видно, що всі меблі старі, а люди працюють в умовах з 80-х рр, то навіщо обласній організації “Товариство сприяння обороні України” автомобіль BMW X5. Никитюк відрізав, що автомобіль потрібний для роботи і його надали інвестори. Щодо придбання дешевшого автомобілю, з криком відповів: “Ну… це не вам вирішувати”. Каже, що гроші організації потрібні і що це не останній виритий котлован. 

Андріан Волгін заперечив Никитюку і наголосив на тому, що це є “натуральне жлобство” і неповага до самих працівників організації.

Земельна комісія не отримала потрібної інформації та документації, а тому депутати вирішили підняти це питання на черговому засіданні.

Нагадаємо, 29 лютого о 10:00 в Івано-Франківському окружному адміністративному суді буде розглядатися позов щодо цієї справи.

 

 

2 коментарі

  • Там вже один будинок збудовано також без дозволів, викопано котлован на другий, можна і третій збудувати але місця немає…

  • В мене склалось таке враження що новоспечений «депутат» Волгін з своєю «компанією» найшов об’єкт свого піару і ось чому!
    За логікою Волгіна в кабінетах має лежати персицький палас а не «ковьор 80-х» років, а мебель вся має бути елітна, бо Никитюк їздить на Х5 !!!! До чого ця мова Волгін??? Ви ж прийшли по забудові розбиратись??? І знов прийшли голіруч, навіть лопату забули? Де позов до суду, де запити в дозвільні інстанції, де якісь конкретні дії в правовому полі? Просто приходити з і зриватись на крик не дієво та не професійно. На що Ви сподіваєтесь? Що ця проблема зникне сама по собі. Ви депутат! Ви відстоюєте громадські інтереси (так кажете) і робіть це, на сесіях обласної ради, міської ради. Кричати може любий.
    P.S. псевдо голодування обіцяне Вами в Києві не допоможе! А ось запити в Київське ТСО……..
    Я вам скажу я теж з дітьми гуляю на в коло озера, і мені гидко дивитись на нові бетонні джунглі!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Прикарпатські добровольці, які брали участь в АТО, поставили ультиматум Гончаруку
Наступна : #Підсумки дня: заступник мера Івано-Франківська потрапив у ДТП, працівника прокуратури затримали на хабарі, патрульні показали відео затримання Халаменди

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×