Назву міста Калуша можуть перейменувати на Бандера

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України зареєстрували електронну петицію щодо перейменування міста Калуша на місто під назвою Бандера.

Петиція була зареєстрована учора, 24 вересня і суть її полягає у тому, щоб перейменувати Калуш, повідомляє Stanislavske.tv з посиланням на ”Вікна”.

Автором електронної петиції зазначено Володимира Йосиповича Барана.Наразі петицію підписали 23 особи.

”Я, Баран Володимир Йосипович, житель Івано-Франківська, як і мільйони інших Українських патріотів-націоналістів вважаю, що ім’я нашого духовного наставника і керманича Степана Бандери в багатьох випадках несправедливо замовчується. І це пов’язано в першу чергу з тією брехнею, яку Радянська пропаганда десятками років втовкмачувала в голови людей. Бандера Степан Андрійович не потребує якихось сказаних особливих слів похвали, але тепер можна твердо сказати лишень одне, і цього буде досить, те що з його іменем тісно пов’язане воскресіння нової України – Руси, після сотень років гноблення в Ординській неволі”, — йдеться у тексті.

Водночас чоловік зазначає, що дуже сподівається на підтримку жителів міста Калуша у його почині.

Нагадаємо, щоб Президент розглянув петицію, потрібно, щоб вона зібрала 25 000 підписів. До кінця збору підписів залишився 91 день.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Студенти Прикарпатського університету провели на Говерлі екологічну акцію. ФОТО
Наступна : Українська пластунка стала найкращою серед молодих скульпторів Італії. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×