Названі переможці довиборів в Україні. СПИСОК

Центральна виборча комісія оприлюднила результати голосування на всіх семи мажоритарних округах, де 17 липня відбулись проміжні вибори до Верховної Ради.

В Україні Центральна виборча комісія (ЦВК) обробила 100 відсотків протоколів на проміжних виборах до Верховної Ради.

Згідно з результатами, оприлюдненими на сайті ЦВК, у 151-му окрузі Полтавської області переміг кандидат від ВО “Батьківщина” Руслан Богдан – за нього проголосували 21,64 відсотка виборців. Друге місце посів самовисуванець Олексій Рябоконь (16,72 відсотка).

Раніше у ЦВК оприлюднили результати проміжних виборів до Веховної Ради на решті округів. Зокрема, переможцем проміжних виборів до парламенту у 114-му окрузі у Луганській області став кандидат від партії “Наш край” Сергій Шахов – він набрав 37,21 відсотка голосів. На другому місці – самовисуванець Валерій Мошенський (18,71 відсотка).

У 27-му окрузі в Дніпрі перемогла волонтерка, радниця міністра оборони України Тетяна Ричкова. Вона йшла на вибори як самовисуванка і отримала 44,57 відсотка голосів. Друге місце посів самовисуванець Загід Краснов (36,73 відсотка).

У 206-му окрузі на Чернігівщині після остаточного опрацювання протоколів перемогу здобув самовисуванець Максим Микитась (31,45 відсотка), на другому місці – представник “Батьківщини” Юрій Власенко (26,78 відсотка).

У 183-му окрузі Херсонської області переміг кандидат від ВО “Батьківщина” Юрій Одарченко – 25 відсотків. На другому місці з 17,3 відсотками голосів – висуванець БПП “Солідарність” Андрій Путілов.

Переможцем перегонів у 85-му окрузі Івано-Франківської області став кандидат від “УКРОПу” Віктор Шевченко (21,19 відсотка). На другому місці – представник БПП “Солідарність” Сергій Насалик – 19,72 відсотка.

Читайте також: Насалик каже, що скандальне відео з ДНР з’явилося на “1+1″ через вибори на 85 окрузі. ВІДЕО

У 23-му виборчому окрузі Волинської області також перемогла представниця партії “УКРОП” Ірина Констанкевич (57,42 відсотка). Друге місце – за кандидаткою від ВО “Батьківщина” Людмилою Кирдою (12,94 відсотка).

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : “Свободівець” Роман Харук відмовився подавати декларацію до апарату міськради
Наступна : У Франківську від початку року відмовились від чотирьох дітей

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×