Науковець Франківського медуніверситету взяв участь у міжнародному конгресі в Римі

Нещодавно професор кафедри терапії та сімейної медицини ПО Сергій Федоров повернувся з Конгресу Європейського кардіологічного товариства, який відбувався у Римі.

На захід прибула рекордна кількість учасників – понад 33 тисячі практичних лікарів, викладачів університетів та дослідників з усього світу, передає Станіславське ТБ посилаючись на прес-службу ІФНТУ.

Конгрес виявився знаковим і в науковому плані, адже так само вперше презентували настільки значну кількість оновлених і затверджених рекомендації. 

“Представили рекомендації з профілактики серцево-судинних хвороб, – розповідає Сергій Федоров. – Окрім цього, нові рекомендації з дефібриляції передсердь, з кардіоонкології, з серцевої недостатності, а також із дисліпідемії”.

На конгресі ще представили дослідження стосовно використання новітніх пристроїв відновлення і утримання серцевого ритму та лікування серцевої недостатності.

Цікаво, що у закритті конгресу взяв участь Папа Римський, який сказав: “Ви слідкуєте за серцями. Як багато сивмолічного в цих словах! Як багато сподівань пов’язано з цим людським органом! У ваших руках знаходиться ударна основа організму, тому й ваша відповідальність є найбільшою!”.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті викрили центр, який допомагав підприємцям применшувати податки
Наступна : В Івано-Франківську чоловік із гранатою вимагав у дружини спілкування з сином. ФОТО/ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×