Насалик прокоментував своє можливе призначення в Кабмін

Минулого тижня народний депутат України Ігор Насалик провів прийом громадян у Рогатинському районі. Опісля він зустрівся із журналістами та відповів на актуальні запитання.

Про це повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на сайт “Рогатка“.

Насалик прокоментував ситуацію, яка склалася у Верховній Раді, та розповів, чи стане міністром у новому складі Кабміну.

“Чому Арсеній Яценюк став Прем’єр-міністром: тому що «Народний фронт» отримав найбільше голосів на виборах. Хто дав йому цю довірю? Люди. Але очевидно, що він не справився з тими завданнями, які перед ним постали. Це не позиція Верховної Ради, а настрої суспільства, люди не бачать Яценюка як Прем’єра.

Для того, щоб впроваджувати реформи, про які так багато говорять, є тільки дві позиції: повинна бути довіра до тієї людини, яка робить реформи, і вона мусить сказати чіткий план, як збирається це робити. У позиції Яценюка не було ні першого, ні другого. Тому практично із п’яти фракцій, три одразу вийшли з коаліції. «Блок Петра Порошенка» також сказав, що виходить, а за підтримки 80-ти депутатів «Народного фронту» уряд працювати не може. Те, що відбувається зараз у Верховній Раді, це те, що кожна політична сила диктує свої умови. Наприклад, «Самопомочі» запропонували показати план дій при Прем’єру Садовому, сформувати свою команду, висловили їм підтримку. Але вони говорять про те, що їх мало, втім, як на мене, це немає значення. «Радикальна партія» торгується за посаду спікера. Юлія Володимирівна, яка найбільше зацікавлена у виборах, розкачує ситуацію. Тому було прийнято рішення формувати коаліцію із двох фракцій, і на сьогодні вона вже є. Я більше, ніж переконаний, що тоді зникне питання торгів і люди будуть налаштовані на роботу. Бо теперішня ситуація, більше схожа, коли сидять у дірявому човні серед моря і думають, як купити модні плавки.

Кожен день, який минає, говорить, що економічна ситуація падає. Тому потрібно це зупинити і рухати державу, або усе розвалиться. Я оптимістично налаштований, що коаліція буде створена, відновиться у тих рамках, в яких вона була. А для цього потрібно лише одне: щоб державний інтерес був вищим, ніж партійний”, – сказав нардеп.

Також, Ігор Степанович розповів чи буде працювати в новому Уряді.

“Інформація, яка є з приводу цього, це не просто «хтось десь написав». Згідно з законом уряд є партійним. А величезною помилкою уряду Яценюка було те, що міністрами призначили людей без профільних знань. Що вони збираються реформувати – абсолютно нічого. Тому цей орієнтовний розподіл який є, показує що у кожному міністерстві представлено по одному кандидату, а у Міністерстві енергетики аж три, серед них і я. З однієї сторони, це не лише електроенергія, а нафта, газ, атомні електростанції. Це основа економіки. Бюджет паливно-енергетичного комплексу у три рази більший, ніж бюджет держави. Там зав’язані усі інтереси олігархів, тому важливо, щоб людина, яка прийде, змогла поставити пріоритетним державний інтерес. Тоді галузь запрацює, як годинник.

Моє прізвище як кандидата з’явилось у зв’язку з тим, що уся без винятку фракція БПП проголосувала за мене. Але подавати кандидатури – прерогатива прем’єра. Звичайно, моє призначення мало б певні преференції для Рогатина – міста, де народився, виріс, починав працювати”, – розповів Насалик.

Нагадаємо, що ще в кінці березня з’явилася інформація, про те, що прикарпатський нардеп увійшов в чергову “шахівку” уряду Гройсмана. СПИСОК

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті учні звернулися до вчителів, назвавши їх “януковцями”, які забули про Революцію Гідності
Наступна : Прем’єр хоче скасувати мито на імпорт старих авто

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×