“Народний контроль” викриває недобросовісних франківських комунальників. ВІДЕО

Івано-франківське КП «Єдиний розрахунковий центр» не реагує на скарги мешканців. Натомість комунальники тиснуть на громадських активістів, які власне, викривають зловживання ЄРЦ. Підприємство розірвало співпрацю з добросовісним підрядником лише тому, що фірма належить активістові «Народного контролю» Геннадію Чудаку.

Народний активіст від минулорічної співпраці із комунальниками не відхрещується. Пояснює: його підприємство свою роботу зі встановлення вікон виконало на совість. Та через громадську позицію активіста, ЄРЦ припинив співпрацю із його фірмою.

«Я зіткнувся із тиском на власний бізнес. У 2014 році підприємство заплатило 525 тис гривень податків до бюджету. Це підприємство, яке працює на загальній системі оподаткування, сплачує усі податки і виплачує офіційну заробітну плату працівникам. Але нам відмовили у виконанні робіт  із політичних мотивів», –  розповідає голова «Громадського руху «Народний контроль» в Івано-Франківську Геннадій Чудак.

Відтак «Народний контроль» демонструє франківчанам , як ЄРЦ тепер на них економить. За їх логікою краще переплатити за неякісні вікна, ніж мати справу з громадськими активістами, вважають комунальники. Єдина біда – на вікна витратили бюджетні, тобто народні гроші.

Чи відповість ЄРЦ за такі фінансові відмивання, «Народний контроль» з’ясовував особисто у міського голови Івано-Франківська.

«Я дам доручення нагляду УКБ перевірити ситуацію. Якщо маємо шахрайство, то це треба вивести на чисту воду», ­–  заявив мер Івано-Франківська Віктор Анушкевичус.

««Народний контроль» слідкуватиме за роботою УКБ. Ми перевіримо кожен будинок в Івано-Франківську, щоб людські гроші не осідали в кишенях чиновників», – запевнив голова «Громадського руху «Народний контроль» в Івано-Франківську Геннадій Чудак.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Черговий авторагуль на вулиці Шевченка
Наступна : Місцеві бізнес-експерти навчались лобіюванню та адвокасі і обговорювали розвиток підприємництва

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×