“Народний контроль” стверджує, що на Косівщині сфальсифікували голоси на користь “Нашого краю”

Косівський районний осередок “Народного контролю” звернувся з апеляцією до Львівського апеляційного адміністративного суду з вимогою перерахувати голоси на дільниці у селі Рожнів. Кажуть, там понад 70 голосів “дописали” партії “Наш край”, повідомляє Stanislavske.tv з посиланням на КУРС.

Косівська районна виборча комісія відмовила “Народному контролю” у перерахунку голосів при пред’явленні доказів, які вказують на розбіжність у протоколах цієї дільничної виборчої комісії. Тому представники політичного осередку “НК” Косівщини подали позов до Івано-Франківського окружного адміністративного суду з вимогою перерахувати голоси. Однак суд у задоволенні позову відмовив.

“Зокрема, на одній копії протоколу ДВК вказано 8 голосів за партію “Наш край”, а в іншому – 81. Також у протоколі ДВК вказана загальна кількість виборців, що взяли участь у голосуванні, а саме – 581, а загальна кількість голосів виборців, поданих за кандидатів від місцевих політичних партій– 567. Однак, за паралельним підрахунком “Народного контролю”, ця сума становить 484 голоси. З огляду на це можна стверджувати про факт фальсифікації, оскільки загальна кількість голосів виборців, що подали свої голоси за кандидатів від місцевих організацій політичних партій, не може бути вища від загальної кількості виборців, що взяли участь у голосуванні”, – повідомив голова Косівського осередку “Народного контролю” Назарій Сорохан.

За офіційними підрахунками, “Народний контроль” на Косівщині набрав до районної ради 4,957% голосів виборців. Щоб подолати 5% бар’єр, не вистачило кілька голосів. Якщо після перерахунку голосів виявиться, що підтвердяться слова Сорохана про фальсифікації, то розклад політисил у районній раді може змінитися.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Надвірнянщині продовжують ремонтувати дороги
Наступна : Російський опозиціонер назвав ще одну країну, де Путін може розпочати війну

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×