Народний Контроль: Будь-які зміни до Конституції повинні бути винесені на референдум

Сьогодні, 3 вересеня, в Івано-Франківську громадський рух “Народний Контроль” організував “роз’яснювальну акцію” для містян, на якій пояснював деталі запропонованих Президентом змін до Конституції.

На Вічевому Майдані активісти розмістили стенди з тезами “Зміни до Конституції – план Путіна”, “Чого хоче Росія?” та “Невчасна ініціатива”.

Координатор обласного осередку громадського руху “Народний Контроль” Володимир Гергелюк вважає, що без суспільного обговорення проводити зміни до основного закону не можна і пропонує разом із місцевими виборами провести 25 жовтня всеукраїнський референдум.

Народний контроль вимагає, щоб були скасовані пункти змін, які пропонуються до Конституції – це стосовно надання Донбасу особливого статусу. Ми переконані в тому, що ці пункти ведуть до федералізації нашої країни. Україна є унітарною державою і ми стоятимемо на тому, щоб вона унітарною державою залишалась. В 90-их роках була ситуація з Кримом, коли наше керівництво прийняло рішення дати півострову особивий статус. І де зараз цей Крим знаходиться? – каже Володимир Гергелюк.

Володимир Гергелюк

Окрім цього, “народний контролер” заявив – громадський рух рішуче засуджує насильство, яке мало місце в понеділок під Верховною Радою.

Стосовно подій під Верховною Радою, я хочу заявити, що “Народний Контроль” проти насильства. Ми повинні змінювати нашу владу без війни, без насильства, виключно політико-правовим шляхом. Насильницькі дії приводять лише до дестабілізації  ситуації, – наголосив Володимир Гергелюк.

В свою чергу, керівник міського осереду партії “Народний Контроль” Геннадій Чудак відзначив, що закон про “особливий статус” Донбасу створює на території України офшорні зони.

Геннадій Чудак

Як економіст, хочу сказати, що зміни до Конституції і прийняття закону про особливий статус окупованих територій передбачають, що фірми, які будуть знаходитись на території Донецької та Луганської областей, здійснюватимуть свою діяльність по всій Україні, а податки платитимуть в окупованій зоні. Фактично, в нашій державі виникнуть свої офшорні зони. Окрім того, що ми платитимемо кошти на відновлення Донбасу, так ще й податки будуть йти туди. От така цікава ситуація – сказав Геннадій Чудак.

 

 

 

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Працівник військкомату: Після перегляду ролика Коцаби слабохарактерні відмовлялись служити
Наступна : У Снятиві нічна стихія зламала окрасу міста, яка сторожила міську ратушу. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×