Наречена загиблого бійця з Івано-Франківщини написала зворушливе послання про коханого

 

Сьогодні Івано-Франківщина втратила ще одного військовго. 25-річний Анатолій Гаркавенко загинув під час виконання бойового завдання на Донбасі, передає Станіславське ТБ.

Нагадаємо, у зоні АТО загинув сапер з Івано-Франківщини на позивний “Морячок”.

Хлопець бився в рядах ДУК ПС, ОУН, 93-ї ОМБр. Однак, незважаючи на війну боєць зумів знайти там своє кохання і навіть збирався невдовзі одружитися.

Зокрема, наречена Анатолія, боєць дев’яносто третьої бригади Збройних сил України Лера Бурлакова написала про свого коханого зворушливе повідомлення у соцмережі. Видно, що дівчина була зі своїм нареченим до останніх хвилин його життя. 

– Кохаю тебе, зайченя. Ось тебе.
– За що-о-о?
– За те. Що ти. Найкращий. Хлопець. У. Світі.
– Не перебільшуй, Лєріка, – сміється.Ми разом п’ятий місяць. Я люблю його так, як ніколи і нікого не любила. А він каже, що якою б не була ця війна – добре, що почалася. Бо інакше б не зустрілися. “Де ти була раніше?…”

Ми хотіли поїхати у відпустку й розписатися. Вперше по-справжньому, не здуру як і він, і я минулого разу. Назавжди. Попередньо домовлялися звалити після 20 січня. Але відклалося. Трохи.

…15:10. Ти сидиш на колінах біля нього. 200й. Ноги відірвані. Цілуєш у плече. Грієш скривавлені пальці диханням. Цілуєш ті пальці. Тільки б не відпускати. Диктуєш щось медикам. Так, позивний Морячок. Так. Так. Анатолій Гаркавенко. Сліз немає.

… Люблю тебе, зайченя. І зовсім не знаю, що далі. Я просто сиджу і курю. У твоїй куртці. Вона в крові. Але пахне тобою.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У зоні АТО загинув сапер з Івано-Франківщини на позивний “Морячок”
Наступна : Франківці збирають підписи, щоб встановити в Ратуші оглядовий майданчик

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×