Начальника Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області “дістали” проблеми із дорогами

Сьогодні, 21 жовтня, у соціальній мережі Фейсбук Мирослав Книгницький (голова  Івано-Франківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України) звернувся до начальника САД в Івано-Франківській області Василя Буджака, щоб той звернув увагу на об’їзну дорогу між П’ядиками та Коломиєю:

“п.ВАСИЛЮ ! Зверніть увагу на об’їздну дорогу між П’ЯДИКАМИ І КОЛОМИЄЮ, НЕВЖЕ нікого не дістали прокльони сотень тисяч водіїв , що в день і в ночі проклинають владу за бездіяльність.? Скільки вже можна знущатись з платників податків на утримання доріг , які купуюють пальне на заправках і товчуть свої машини на таких дорогах. Невже в області немає відповідальної структури місцевої влади за такий стан доріг!!!”, – пише Мирослав Книгницький.

Натомість, начальник Служби автомобільних доріг в області Василь Буджак відповів, мовляв, що його дістало, але пообіцяв вирішити цю проблему до снігу:

 

“Дістало.Але такий стан доріг 90 відсотків в області. Я теж вважав, що гіршої дороги ніж від Коломиї до Городенки немає ніде. Помилявся. Де ми всі були два-три роки тому, коли посипалися дороги. ЗАБИЛИ ТРИВОГУ ТІЛЬКИ ТЕПЕР.Але бачу перспективу що за два роки ситуацію виправимо. ОБ’ЇЗДНУ Коломиї, якщо встигнемо до снігу ще, відремонтуємо в цьому році.” , – відповів Василь Буджак.

Тож водіям, які, за словами Книгницького, проклинають даний об’їзд, треба чекати і сподіватись, що снігу цього року не буде.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську 10 будинків не мають тепла – Анушкевичус
Наступна : У відділі сприяння заявили, що не повідомляли депутатам міськради про перенесення сесії

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×