Начальник рибінспекції області спростовує інформацію про кримінальну справу, каже його “зливають” (Документ)

Кілька тижнів тому сайт Stanislavske.tv опублікував новину про те, що в обласному управлінні рибінспекції виявили зірвані пломби на сейфі із бухгалтерською документацією. (Див. В обласній рибінспекції в бухгалтерії виявили взламаний сейф із документацією).

У статті йшлося, що подібний злочин міг бути пов’язаний із тим, що у Тисменицькому райвідділі міліції порушили два кримінальні провадження, які стосуються екс-начальника рибінспекції Володимира Викалюка та його заступника Василя Жовніровича, – за зловживання службовим становищем. 

На сьогодні Василь  Жовнірович після звільнення керівника призначений в.о. начальника управління.

До редакції Stanislavske.tv надійшов лист від Василь  Жовніровича, у якому він зазначає, що ніякого злому сейфу з бухгалтерською документацією не було. Також в управлінні не ведеться ніяка фінансова перевірка. 

У листі він додає, що  проти нього та колишнього начальника Управління Івано-Франківськрибоохорони Викалюка В.Б. кримінальних порушень не ведеться.

В підтвердження своїх слів пан Василь надав копії пояснення та заяви головного бухгалтера, наданих працівникам міліції Тисменицького РВ УМВС.

За словами Василя Жовніровича інформація про нібито зламаний сейф і кримінальні справи була свідомо подана у ЗМІ особою, яка  ініціативно визвала працівників міліції і перебувала з ними до закінчення слідчих дій щодо цілісності сейфу.

Мовляв, на нього спеціально шукають компромату, оскільки пообіцяли місце заступника начальника управління, якщо “злиють”.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Надвірній через необережне поводження з вогнем загорівся гараж
Наступна : На Рогатинщині річницю народження Франка відзначили покладанням квітів до пам’ятника

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×