На закупівлю комп’ютерів працівникам виконкому з міського бюджету виділять майже 1 млн гривень

Депутати Івано-Франківської міської ради підтримали проект рішення про “Програму розвитку електронного урядування у виконавчому комітеті Івано-Франківської міської ради”.

Проект передбачає закупівлю комп’ютерної техніки для працівників виконкому, департаментів та заступників міського голови на суму 983,60 тис гривень протягом 2016-2017 рр.

Програма розвитку електронного урядування у виконавчому комітеті Івано-Франківської міської ради стане основою для успішної реалізації державних цільових, міських та інших програм, розв’язання соціально-економічних проблем міста, передбачених Програмою економічного і соціального розвику міста Івано-Франківська, – йдеться у пояснювальній записці проекту рішення.

Передбачається, що комп’ютеризація підвищить якість управлінських процесів та дозволить краще контролювати дільяність виконкому.

В проекті рекомендується закупити 33 персональних комп’ютери. У 2016 році планується виділити з міського бюджету 581,6 тис гривень, а у 2017 – 402 тис гривень.

За відповідне рішення проголосували 37 депутатів.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : “Ви гранату хочете чи що?” – нардеп Соболєв із матюками та погрозами накинувся на охоронців Верховної Ради. ВІДЕО
Наступна : На Прикарпатті власники авто сплатили до бюджету понад 4,5 млн грн

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×