На Яремчанщині буде створено асоціацію готельєрів

4 серпня 2016 року за ініціативи ГО «Інститут розвитку яремчанського краю» та за підтримки відділу економіки і промисловості в приміщенні Яремчанської міської ради відбулась зустріч готельєрів.

Про це повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на “Політичний оглядач“.

Обговорювалось питання доцільності створення Асоціації готельєрів. Окрім готельєрів, участь у заході взяли представники міської влади, «Інституту розвитку Яремчанського краю», проекту ПРОМІС, туристичної фірми 100 стежин, «Центру ділових та соціальних ініціатив м.Яремче» та ЗМІ.

Основним питанням заходу стало обговорення необхідності створення спільної громадської платформи «Асоціація готельєрів яремчанщини», яка об’єднає готельні адміністрації для вирішення поточних та стратегічних питань розвитку та життєдіяльності готельної індустрії на яремчанщині, буде комунікатором обміну кращих практик з надання туристичних послуг. З цього приводу висловилися всі присутні готельєри, які поділилися своїми проблемними питаннями щодо розвитку готельної справи у регіоні та повністю підтримали ідею створення такої Асоціації.

«Створення та функціонування асоціації готельєрів дасть можливість якісно покращити рівень надання туристичних послуг та збільшити кількість туристичних потоків до нашого яремчанського краю. Окрім цього, дозволить спільними зусиллями вирішувати існуючі проблеми та обмінюватися кращими практиками між власниками готелів», – зауважив голова правління ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» Андрій Дзвінчук.

Після жвавого обговорення учасниками заходу прийнято рішення провести у вересні цього року велику конференцію готельєрів, куди запросити всіх готельєрів нашого регіону та детально обговорити основні етапи та процедуру створення «Асоціації готельєрів яремчанщини».

Читайте також: Червонокнижні птахи, яких у Львові забрали від кримських фотографів, знайшли свою домівку на Прикарпатті. ВІДЕО

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На сесію обласної ради пропонують винести питання щодо заборгованості по зарплаті медпрацівникам
Наступна : У Коломиї оголосили конкурс на пам’ятник воїнам АТО. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×