На Верховинщині водій-здирник виганяє пасажирів з автобуса

Нещодавно до місцевої газети “Верховинські вісті” звернувся житель села Кривопілля, котрий розповів історію, як водій одного з рейсових автобусів намагався вигнати його з салону. А причиною цьому стало зауваження пасажира з приводу намагання водія його обрахувати, предає Станіславське ТБ.

“Я житель села Кривополе (І. Волошинюк), – йдеться в повідомленні. – 31 жовтня їхав з Кривополя до Верховини рейсовим автобусом “Івано-Франківськ – Верховина”, який о 13:10 год. відправляється з Верховини. Подавши гроші за проїзд, отримав від водія здачу, як виявилось – неправильно. Я підійшов до водія і запитав, відколи це вартість проїзду стала 8 гривень, адже дотепер було 7 гривень, а деякі водії беруть і 6 гривень за проїзд. Тоді водій у грубій формі мені почав віддавати усі гроші, сказав виходити з автобуса і чекати на другий, якщо мені щось не подобається. Звичайно, я з автобуса не вийшов, а змусив його правильно віддати решту з оплачених за проїзд грошей. Як я потім довідався, це вже непоодинокі випадки з таким горе-водієм.

Хотілось би запитати автоперевізників, за якими критеріями вони підбирають водіїв, коли беруть їх на роботу для перевезення пасажирів? А чи не доцільно встановити відеоспостереження в салонах автобусів, для спостереження за водіями і пасажирами?”

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Свідок у справі Вуйціва: Юлія Бойко розповіла, що у стомат-кабінеті крові було “по коліна”
Наступна : На Косівщині “жартівник” кинув петарду в районній раді

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×