На Верховинщині розпочалася підготовка до проведення заходів щодо вшанування постаті Кобзаря

Вчора, 29 лютого, в заступника голови Верховинської РДА Світлани Уршеджук відбулася нарада з питань проведення заходів до 202-ї річниці з дня народження та 155-ї річниці з дня смерті українського поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча Тараса Григоровича Шевченка.

Як повідомили нам у прес-службі райдержадміністрації, часники наради обговорили організаційні моменти підготовки до заходу, запланувавши загальнорайонний захід провести 09 березня в актовому залі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. За пропозицією присутніх, після урочистостей вирішено організувати спільне покладання квітів всіма учасниками заходу до підніжжя великого Кобзаря, після чого – виконати біля пам’ятника один з його невмирущих творів.

Організатори заходу запрошують жителів району – колективи установ і організацій, учнівську і студентську молодь, представників громадсько-політичних об’єднань – долучитися до спільного масового живого виконання Шевченкової поезії, покладеної на музику. І нехай Карпатські гори, “і Дніпро, і кручі…” почують слово Кобзаря, що не втратило своєї актуальності й до сьогодні. Як зазначив голова районного товариства “Просвіта” імені Тараса Шевченка Василь Нагірняк, громадськість району повинна віддати належну шану великому Генію України, показати, що Шевченко об’єднує і словом, і ділом…

Крім того, протягом 09-10 березня відповідні заходи відбудуться в усіх загальноосвітніх навчальних закладах та в закладах культури району.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Правоохоронці викрили наркокур’єрів, які перевозили кокаїн у цукерках. ФОТО
Наступна : В Івано-Франківську активісти закликають перевести на систему ProZorro допорогові закупівлі

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×