На Верховинщині облаштували мінеральне джерело «Буркут»

У рамках природоохоронного проекту «Збереження карпатських пралісів», який здійснюється з ініціативи Українського товариства охорони птахів, за підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Німеччина) на території НПП «Верховинський» в урочищі Штефулець облаштовали мінеральне джерело «Буркут».
 
Зокрема, збудовано пішохідний місток через річку Чорний Черемош, встановлено альтанку, стіл та лавочки, щоб відпочивальники і туристи, скуштувавши мінеральної води, могли зручно відпочити. Також встановлено ємкість для збору сміття. Огороджено територію мінерального джерела «Буркут» та встановлено інформаційний щит із описом мінерального складу води, передає Станіславське ТБ посилаючись на прес-службу ОДА. 
 
На переконання організаторів, проведена робота сприятиме підвищенню рівня екологічної культури відвідувачів і туристів, оздоровленню їх мінеральною водою, ознайомленню з об’єктами природи, які охороняється, а саме: смерековими пралісами, старовіковими деревами, рідкісними видами рослин, представниками тваринного світу тощо.
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Секс-символ київської поліції Мілевич показала свій відпочинок на Прикарпатті. ФОТО
Наступна : В Івано-Франківську запропонували варіант оптимізації руху транспорту в середмісті

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×