На Верховинщині обговорили підготовку та проведення чергового призову громадян в ЗСУ

Голова Верховинської районної державної адміністрації Олег Лютий провів нараду з керівниками правоохоронних та силових структур району.

На нараді обговорено питання підготовки та проведення чергового призову громадян на строкову військову службу в Збройні Сили України та інші військові формування в 2016 році, відбору кандидатів на військову службу за контрактом. Звернено увагу на шляхи поліпшення роботи військово-медичних комісій, проведення розшуку громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку, взаємодію органів місцевого самоврядування з районним військовим комісаріатом та відповідальність посадових осіб і громадян за порушення вимог Закону України “Про військовий обов’язок та військову службу”.

Про це повідомило інтернет-видання Верховина, передає Станіславське ТБ.

Нарада відбулася за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Я.Ю.Скуматчука, керівника апарату райдержадміністрації В.П.Бровчука, в.о. військового комісара Верховинського районного військового комісаріату Р.В.Демчука, начальника РВ Управління СБ України у Івано-Франківській області Ю.С. Цебрука, начальника Верховинського відділу Надвірнянської місцевої прокуратури С.Ю.Сілецької, начальника Верховинського відділення поліції Косівського ВП ГУ НП в Івано-Франківській області Б.В.Сокола, начальника РВ УДНС України в Івано-Франківській області М.А. Полоза та завідувача сектору мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Ю.Д. Стенчука. Про це нам розповіли в секторі мобілізаційної роботи Верховинської РДА.

За підсумками наради голова районної державної адміністрації Олег Лютий поставив конкретні завдання виконавцям завдань та терміни їх виконання.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В суді показали докази у справі Коцаби: комп’ютер, авіаквитки до Москви та тези на російську програму. ФОТО
Наступна : У справі Коцаби суд переходить до дебатів

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×