На Верховинщині 24-річна дівчина перемогла в конкурсі есе в рамках проекту “Help sport”

Молода письменниця з Верховинщини Марія Тимчук стала переможницею конкурсу есе на соціальну тематику. А саме: “Спорт – це здоров’я”. Конкурс тривав у рамках соціального проекту “Help sport”, повідомляє “Верховина“, передає Станіславське ТБ.

Днями, авторка люб’язно подякувала своїм прихильникам на сторінці Facebook: 

“Друзі, щиро дякую всім, хто підтримував своїми лайками! Перемогла завдяки ВАМ! Дякую, ви чудові!!!”.

 За інформацією, творчих конкурсів було два: есе та фотографія. Загалом оргкомітет отримав більше 2 000 робіт з усієї України. Наймолодшому учаснику було 9 років, а найстаршому – 60.

Соціальний проект “Help sport” було презентовано в 2015 році спортсменами Денисом Силантьєвим, Ольгою Харлан, Анною Бессоновою, Оленою Костевич, Романом Вірастюком, Жаном Беленюком, Наталею Буксою. Проект має на меті покращити спортивну інфраструктуру в населених пунктах України. Реалізовується за підтримки Міністерства молоді та спорту України, між фракційного депутатського об’єднання “Здорова нація”, Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

Довідка: Тимчук Марія Іванівна народилася 21 червня 1991 року в селі Красноїлля Верховинського району Івано-Франківської області. У 2008 році закінчила Красноїльську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. У 2013 році закінчила факультет біології, екології та біотехнології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, спеціаліст в галузі біології. У 2014 році закінчила факультет соціології і права Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, магістр адміністративного менеджменту. У 2011-2012 роках учасниця Програми стажування молоді у Верховній Раді України та Центральних органах виконавчої влади. Проходила стажування в Міністерстві екології та природних ресурсів України, Департаменті державної екологічної політики та міжнародної діяльності, відділі європейської інтеграції (за підтримки Програми сприяння парламенту в Україні ІІ Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)). У 2012 році проходила стажування в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, в Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю. Цього ж року стажувалася в аналітичному центрі “Політика”. Член Всеукраїнських громадських організацій “Ефективний власник”, “Ліга інтернів”, “Спілка активної молоді”.

Творчі та професійні здобутки

Переможець Всеукраїнського конкурсу яскравих економічних ідей “Нова економічна формація” (2012). Закінчила “Школу молодих жінок-політиків” (2012) та “Вищу політичну школу” (2014).

Автор більш ніж двадцяти публікацій, наукових публікацій, друкувалася в літературному альманасі “Каштановий дім”, газетах “Верховинські вісті”, “Буковинське віче”, “День”, “Українська правда”.

На даний час Марія живе і працює в Києві за другою освітою.

Ознайомитися з роботою, за яку уродженка Верховинщини отримала перемогу, можна ТУТ.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Потяг Івано-Франківськ-Яремче: 15 рятувальників ліквідовували пожежу
Наступна : Чемпіоном області з боксу став школяр із Косівського району

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×