socico

На Тисменщині жнива на завершенні

У районі на завершенні збирання ранніх зернових і зернобобових та технічних культур.

Сільськогосподарські товаровиробники району добре підготовились та активно включились у «Жнивну кампанію-2015». Сприятливі погодні умови дозволяють збирати щедрий урожай ранніх зернових і зернобобових культур з мінімальними втратами. Отож, ряд агроформувань, фермерських господарств практично зібрали урожай із поля, а в цілому по району – жнива на завершенні.

Найбільш щедрі урожаї збирають ТзОВ «Штерн Агро», директор Гордійчук Ігор Григорович, ДП «Ямниця» ВАТ «Івано-Франківськцемент», директор Підгайний Ігор Володимирович та ТзОВ «ВТФ «Угринів», директор Воловець Василь Степанович в яких з кожного гектара ранніх зернових намолочено відповідно по 65,7; 60,0 та 47,5 центнера.

Станом на 11 серпня 2015 року в усіх категоріях господарств обмолочено ранніх зернових і зернобобових культур на площі 7347 га, що становить 93,3 відсотка до прогнозу, в тому числі у сільськогосподарських підприємствах – 3729 га (87,9 відсотка). За оперативними даними валовий збір всього становить 30045 тонн зерна, з них у сільгосппідприємствах – 16067 тонн при середній урожайності відповідно 40,9 та 43,1 ц/га.

Крім того, сільгосппідприємствами обмолочено 1577 га ріпаку (стовідсотково). Валовий збір – 3115 тонн зерна при середній урожайності 19,8 ц з гектара.

На зібраних площах сільсьгосппідприємствами району активно ведеться підготовка грунту під посів озимих культур урожаю 2016 року.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Уряд призначив в.о. міністра екології
Наступна : На Косівщині відбулись сільські ігри. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×