На Снятинщині засідали щодо захисту прав дитини

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністра Богдана Свіщовського відбулось чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини при Снятинській районній державній адміністрації.

В результаті розгляду питання, що стосується позбавлення батьківських прав одного з батьків, який ухиляється від виконання батьківських обов’язків вирішено: направити до районного суду доповідні висновки органу опіки та піклування.

До комісії з питань захисту прав дитини жителька міста Снятин, з проханням поновити її в батьківських правах. Розгляд даного питання перенесено на наступне засідання комісії.

Також комісія затвердила 7 індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Підводячи підсумки засідання перший заступник голови райдержадміністрації наголосив, що кожна дитина має право на соціальну підтримку та захист з боку держави. Діяльність комісії з питань захисту прав дитини спрямована на координацію зусиль установ та організацій району у сфері реалізації державної політики щодо соціально-правового захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, раннього соціального сирітства.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Сьогодні у Рогатині відбулось засідання 31 сесії районної ради
Наступна : Адвокат журналіста Руслана Коцаби розповіла про те, як розвивається справа її підопічного. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×