На сесії облради Скрипничук відверто звернувся до Галабали

Вчора під час другого пленарного засідання п’ятої сесії Івано-Франківської обласної ради VII демократичного скликання керуючий справами обласної ради Василь Скрипничук відверто зачепив голову фракції ВОЛЯ Ольгу Галабалу, передає Станіславське ТБ.

Це трапилоася тоді, коли депутати розглядали проект рішення “Про заснування агенції регіонального розвитку в Івано-Франківській області”.  Доповів у сесійній залі експерта з питань децентралізації в області Руслан Панасюк.

Така агенція має на меті зв’язувати ОТГ з міжнародними організаціями. Це дозволить залучати кошти з-за кордону. Засновниками створення агенції виступатиме Івано-Франківська ОДА та Івано-Франківська облрада. Також до засновників можуть долучитися торгово-промислові палати, вищі навчальні заклади та асоціації.

Детальніше про агенцію читайте за посиланням.

Депутати довго дискутували чи потрібна така агенція і чи облрада має виступити спільно з Івано-Франківською ОДА засновником агенції регіонального розвитку на Прикарпатті.

Керуючий справами обласної ради, депутат-“свободівець” Василь Скрипничук заявив, що всі створюють і нічого страшного не буде, якщо облрада стане єдиною, яка не створила. Скрипничук додав, що нехай ОДА сама виступає засновником: “Най Бог ОДА помагає”. Руслан Панасюк пояснив, що тільки на території нашої області така агенція не працює, а треба брати приклад з інших регіонів. Крім того, “За” створення агенції висловилася й голова фракції ВОЛЯ в облраді Ольга Галабала.

Натомість Василь Скрипничук був проти і додав, що нехай Ольга Галабала працює в парі разом з Русланом Панасюком. За словами “свободівця”, вони дуже схожі: “Ви з Панасюком схожі і працюйте разом в парі“. Після цього в залі пролунав сміх. При цьому Ольга Галабала не витримала і підійшла до мікрофону:

 

“Якщо у вас є жарти, то для цього є клуб веселих та кмітливих, а облрада – робочий орган. Тому поводьте себе так, як личить депутату”.

Після такої дискусії 48 депутатів підтримали і проголосували “За” відповідний проект рішення. У свою чергу один депутат (ред. – Василь Скрипничук) проголосував “Проти”.

Нагадаємо, на сесії під час розгляду питання щодо представників у поліцейські комісії, Василь Скрипнчиук пообіцяв розібратися з Тарасом Виноградником: “Виноградник більше в мене нічого скликати не буде. Я з ним розберуся сам”.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Івано-Франківщині четверо осіб травмувалися внаслідок ДТП
Наступна : ONUKA розпочала підготовку до концерту в Івано-Франківську. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×