На сесії міської ради депутати ледь не побилися через поіменне голосування

У міській раді голосування щодо ліквідації комунальної організації “Івано-Франківський міський парк культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченка” ледь не перейшло у бійку, передає Станіславське ТБ.

Після того як проект рішення зачитав Михайло Смушак, депутати почали вносити свої пропозиції. Так, депутат Тарас Мстислав три рази вносив пропозицію, відправити проект рішення на доопрацювання і створити відповідну комісію по цьому рішенню. Однак, його пропозиція до уваги так і не була прийнята.

В результаті, міський голова Руслан Марцінків запропонував проголосувати за дане рішення. Після поіменного голосування лічильна комісія оголосила такі результати: 5 не голосували, 11 утримало, 2 проти, 25 за. 

Такий результат викликав суперечку у залі. Депутати почали пропонувати підняти руки, хто проголосував проти відповідного рішення. Таким чином у залі виявилося троє осіб, хоча лічильна комісія назвала тільки двох. Це викликало дискусію, депутати почали вимагати переголосувати дане питання.

Натомість, міський голова заявив, що за рішення проголосувало 25 депутатів, тому воно прийняте. Після всього мер оголосив півгодинну перерву. Уже під час перерви депутати від фракції “Укроп” почали з’ясовувати стосунки із представниками лічильної комісії. У залі почали лунати заклики переслухати стенограму засідання. Конфлікт ледь не перейшов у бійку, однак побачивши, що їх знімають журналісти, депутати припинили сварку. 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську прощаються з бійцем АТО Віталієм Амброзяком. ФОТО
Наступна : В Івано-Франківську створять управління щодо реєстрації фізичних та юридичних осіб

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×