На сесії Франківської міської ради УКРОП вимагає звільнити генпрокурора Шокіна

Сьогоднішнє друге пленарне засідання сесії Івано-Франківської міської ради почалося із звернення фракції УКРОП із заявою.

Секретар міської ради Оксана Савчук зауважила, що це є порушенням діючого регламенту, оскільки звернення повинні зачитуватись перед узгодженням порядку денного. Вже після голосування депутати прийняли рішення вислухати заяву УКРОПУ.

За трибуною представник партії у раді Віталій Мерінов зачитав звернення, у якому франківські УКРОПівці засуджують дії, пов’язані із «викраденням» голови політради «Всеукраїнське об’єднання УКРОП» Генадія Корбана.

У документі йдеться, що вночі представники СБУ та правоохоронних органів вдерлися до будинку Корбана та провели посеред ночі обшук. Після цього, самого лідера УКРОПУ відвезли у Київ у супроводі шести автобусів. Такі дії депутати називають не інакше як «викраденням», оскільки до нього не пускають ані народних депутатів, ані адвокатів.

У заяві йдеться, що це «дії оскаженілої банди, яка займається незаконним переслідуванням лідера опозиційної партії».

Відтак, позиція членів партії УКРРОП в міській та обласній раді одностайна: вони вимагають «припинення переслідування діючих представників опозиції діючої влади». Також своєю заявою вони вимагають звільнити генпрокурора Віктора Шокіна.

Як повідомляло Станіславське ТБ, з аналогічною заявою звернулася фракція “УКРОПу” в обласній раді.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Сьогодні шість вулиць Франківська залишаться без світла
Наступна : “Свободівець” закликав франківських депутатів розглянути питання про відставку уряду Яценюка

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×