Сьогодні, 25 липня, на сайті Генеральної прокуратури України і регіональних прокуратур, у вільному доступні з’явилися декларації доброчесноті прокурорів.
Як раніше зазначав керівник управління внутрішньої безпеки ГПУ Петро Шкутяк, неправдиво вказана інформація в декларації доброчесності, буде приводом для їх звільнення з посад або з органів прокуратури загалом. При цьому приводом для проведення таємної перевірки доброчесності є лише інформація, яка свідчить про недостовірність одного або кількох тверджень, зазначених прокурором в анкеті доброчесності, передає Станіславське ТБ.
Читайте також: “Чистильник” ГПУ Петро Шкутяк розказав, як перевірятиме прокурорів на доброчесність. ВІДЕО STV.
У разі наявності такої інформації будь-яка особа може надати її до управління внутрішньої безпеки та захисту працівників прокуратури ГПУ одним з найбільш зручних способів:
шляхом подання листа, звернення, повідомлення у паперовій формі за адресою: м. Київ, вул. Різницька, 13/15 (адресат – управління внутрішньої безпеки та захисту працівників прокуратури) з поміткою «Перевірка доброчесності»;
шляхом передачі такої інформації на електронну адресу: ;
шляхом заповнення форми на офіційному веб-сайті Генеральної прокуратури України.
Для того, щоб ознайомитись із деклараціями, необхідно зайти на сайт Генпрокуратури, або сайт регіональної прокуратури та вибрати рубрику “ТАЄМНА ПЕРЕВІРКА ДОБРОЧЕСНОСТІ”, вкладка “АНКЕТИ ДОБРОЧЕСНОСТІ”.
Раніше, під час візиту на Прикарпаття, Генпрокурор України Юрій Луценко закликав громадкість долучатися до цього процесу, подавати фактичні матеріали, які би вказували на те, що інформація у деклараціях вказана невірна. Вже після цього, отриману інформацію перевірятиме управління під керівництвом Петра Шкутяка. Якщо інформація підтвердиться, на працівника прокуратури чекатиме службова перевірка та звільнення.