На розвиток футболу в Коломиї збільшили фінансування на 290 тис грн

Вчора, 2 березня, у Коломийській міській раді відбулося чергове засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, інвестицій, соціально-економічного розвитку та зовнішньоекономічних відносин.

Погодили проект рішення «Про затвердження порядку та грошової норми витрат на забезпечення компенсаційними витратами на харчування спортивних заходів» – залишили минулорічну норму 60 гривень на харчування кожного учасника змагань.

Внесли зміни до рішення міської ради від 6 серпня 2015 року (програма розвитку футболу в Коломиї). Оскільки цього року команда «Карпати Коломия» бере участь одразу в двох чемпіонатах, то їм збільшать фінансування на 290 тисяч гривень на 2016 рік. Хоча цим забезпечили команду лише на 40% від потреби.

Потребувало доопрацювання і питання про передбачення коштів на заміну теплотраси й реконструкцію водопостачання дитячого садочка №3 «Берізка» у сумі 97 тисяч гривень. Цих грошей їм не достатньо, просили передбачити 163 тисячі гривень додатково.

Погодили виділення 20 тисяч гривень на цільову програму фінансування мобілізаційних заходів і цивільного захисту населення (бензин і канцелярські витрати).

Для втілення цільової програми розвитку громадянського суспільства у Коломиї на 2016-2020 роки комісія погодила фінансування 15 тисяч для допомоги громадським організаціям. Відділ інформаційної політики планує у рамках програми організовувати тренінги, допомагати громадським організаціям у написанні грантів, а за потреби можна допомогти оплатити паливо для волонтерів, які везуть допомогу військовим на Схід.

Залишок освітньої субвенції – 103 700 тис грн – з обласного бюджету передали в управління освіти на придбання підручників для 4-7 класів.

На фінансування програми сприяння соціального становлення та всебічного розвитку молоді. Відділ у справах молоді й спорту отримає 30 тисяч гривень для купівлі спортінвентарю, канцтоварів, на поліграфічні послуги, оформлення сцен, організацію спортивних змагань.

Первинний центр медико-санітарної допомоги подав заявку на виділення грошей для купівлі спеціалізованого транспортного засобу. Це питання перенесли на наступний тиждень на доопрацювання. Попередньо комісії стало відомо, що з обласного бюджету планують виділити 100 тисяч, тоді з міського бюджету потрібно буде виділяти відповідно менше коштів.

Доопрацьовуватимуть програму «Культура Коломиї». Сто тисяч гривень планують виділити на випуск книжок до 95-річчя заснування дитячої музичної школи №1 і до 30-річчя музичного фестивалю ім. А. Кос-Анатольського та друку календаря. Комісія вирішила не давати кошти на календар, а питання стосовно книжок вивчатимуть додатково.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Місяць роботи патрульної поліції в Івано-Франківську: резонансні затримання та найбільші порушення у місті. ВІДЕО STV
Наступна : На Донбасі бойовики вночі застосували “Гради”. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×