socico

На Рожнятівщині в «Кедрових палатах» митрополита Андрея Шептицького працював літній оздоровчий табір

В урочищі Підлюте  (Рожнятівський район) на базі Митрополичих палат А.Шептицького священнослужителями Рожнятівського деканату УГКЦ спільно з відділом освіти та сектором молоді та спорту райдержадміністрації був організований та проведений наметовий табір «Духовні Карпати» для учасників Маріїнських дружин ( осередки районної організації УМХ смт.Рожнятів, смт.Брошнів-Осада , с.с. Брошнів, Креховичі, Сваричів та с.Н.Струтин).

Під час 3-х денного перебування на таборі дітям розповідали про митрополита Андрея Шептицького, 150-річчя з дня народження якого цьогоріч відзначає наша Церква, та про плоди Святого Духа. День в «Кедрових палатах» митрополита розпочинався з ранішньої молитви. Діти відвідували Святі Літургії, які служили о. Василь Пастернак (парох с. Брошнів) та о. Микола Андибур (парох с. Нижній Струтин).

Також учасники табору брали участь в майстер-класах, розважальних та повчальних іграх, провели екологічну акцію по прибиранню навколишньої території. Оскільки табір був релігійного характеру, для дітей проводились катехитичні науки, розважання над Святим Письмом та знайомство з біографією митрополита Андрея. На завершення насиченого дня учасники веселих канікул палили ватру, співали українські та релігійні пісні, танцювали банси.

Незважаючи на такий короткий термін перебування в таборі, усі його учасники добре відпочили, набралися сил, оздоровили душу і тіло в митрополичих палатах Слуги Божого Андрея Шептицького і виявили велике бажання побувати тут ще не один раз.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Хакери зламали сайт Львівської ОДА та виклали фото Путіна. Зловмисників вже розшукує СБУ
Наступна : Коломия святкує День міста, виступатимуть український гурт ТІК та італієць Джанні Девіс

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×