На Рогатинщині впродовж трьох днів триватиме військово-патріотичний вишкіл пластунів. ФОТО

Прикарпатські пластуни на базі Рогатинської гімназії ім. Володимира Великого проводять військово-патріотичний вишкіл Івано-Франківської пластової округи «Шлях до легіону».

Він розпочався із урочистого вітання учасників на площі Роксолани, де пластуни змовили молитву і заспівали гімн організації, передає Станіславське ТБ посилаючись на прес-службу Рогатинської РДА. 

Опільську землю для проведення заходу обрали не випадково, адже, як наголошує пластун-сеніор Ярема Зварчук, наш край нерозривно пов’язаний із створенням УСС, а директор гімназії Михайло Галущинський був першим комендантом Січових стрільців. Донині тут збережено Осову та Золоту поляни, де учасники вишколу вправлятимуться у заняттях із зброєзнавства та картографії.

Крім того, пластунів чекають практичні гутірки з кульової стрільби та уроки військової медицини, які проведуть досвідчені фахівці. Серед них – старший пластун, боєць особливого загону спецпризначення полку «Азов» Іван Зварчук.

Хлопець підкреслює, що молодим юнакам та дівчатам особливо необхідно здобути практичні навики, які допоможуть захистити себе і зберегти життя ближніх. Їх доброволець впродовж півтора місяці відточував на військовому полігоні і впевнений: вони згодяться не лише на передовій, а й у різних життєвих ситуаціях.

Військово-патріотичний вишкіл «Шлях до легіону» триватиме на Рогатинщині три дні.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Богородчанщині вибори сільких голів визнано тільки у двох селах
Наступна : Переселенка із Донбасу організувала у Франківську Центр по роботі з переселенцями

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×