На Рогатинщині відтепер працюватиме безоплатна консалтингова група

Вчора у Рогатинському районному центрі зайнятості відбулося організаційне засідання консалтингової групи підтримки підприємницької діяльності.

Консалтингова група створена з метою надання безоплатних індивідуальних і групових консультацій та інформаційного супроводу особам, які здійснюють підприємницьку діяльність після отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, протягом 6 місяців з моменту започаткування ними власної справи, повідомляють у прес-службі Рогатинської РДА, 

Основними завданнями консалтингової групи є фахове консультування, надання допомоги та консалтингових послуг у плануванні та ведення підприємницької діяльності з питань податкового законодавства, відкриття рахунків у банківських установах, отримання кредитів, оформлення трудових відносин, земельних питань, отримання дозвільних документів для ведення підприємницької діяльності.

Громадяни, які отримали одноразову виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, або планують отримати таку допомогу зможуть безкоштовно отримати фахову консультацію на протязі 15 календарних днів, а в разі термінової потреби в організації консультації її надання може здійснюватися протягом 5 робочих днів з моменту звернення особи.

До складу консалтингової групи увійшли працівники районного центру зайнятості, ДПІ в Рогатинському районі, управління економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації, центру надання адміністративних послуг, бізнес-інкубатора, Рогатинського відділення Приватбанку та Кредитної Спілки «Кредо». Керівником консалтингової групи є директор районного центру зайнятості П.В. Числяк.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті екологічна комісія хоче запровадити перевірки підприємств попри заборону Кабміну
Наступна : Будівництво ГЕС на Прикарпатті можуть заборонити – комісія

Про автора

Вхід

Зареєструватися
×