На Рогатинщині у День поля “оглядали” кукурудзу. ФОТОФАКТ

29 вересня на полях ТОВ «Захід-агро МХП» в с. Фрага Рогатинського району проведено День поля , де вивчалися асортимент та особливості вирощування кукурудзи «Піонер» для умов Івано-Франківської області. Захід проходив за участю регіонального представника компанії «Піонер» Миколи Костюка та регіонального консультанта фірми «Дюпон» Володимира Танасевича.

В семінарі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Степан Демчишин та начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Богдан Мельник, повідомляють у прес-службі Рогатинської РДА, передає Станіславське ТБ.

  • Фото Рогатинська РДА
  • Фото Рогатинська РДА
  • Фото Рогатинська РДА
  • Фото Рогатинська РДА
  • Фото Рогатинська РДА
  • Фото Рогатинська РДА
  • Фото Рогатинська РДА
  • Фото Рогатинська РДА

Ознайомитись із новинками та обмінятись досвідом приїхали представники агрогоформувань західного регіону та агрономи та керівники агроформувань с. Уїзд. Світанок, Пуків Рогатинського району. Розпочали День поля урочистими вітаннями та науково-практичним семінаром.

За словами Миколи Костюка проведення днів поля дає змогу сільськогосподарським виробникам ознайомитися з високоврожайними і стійкими до захворювань гібридами кукурурудзи. 12 нових гібридів кукурудзи розміщено на демонстраційних ділянках в с.Фрага Рогатинського району (автотраса Рогатин-Львів).

Представники компаній «Піонер» та «Дюпон» детально розповіли про відмінності та особливості розвитку гібридів кукурудзи, залежно від виду, протруйника, густоти посіву та країни виробника насіння.

Завершився семінар підбиттям підсумків та активним спілкуванням з науковцями та провідними спеціалістами аграрного виробництва регіону

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті суд виніс вирок злочинній групі, яка вчинила 7 розбійних нападів та 4 умисних вбивства
Наступна : На Закарпатті водій з чеськими номерами збив восьмирічного хлопчика

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×