На Рогатинщині керівники правоохоронних органів провели нараду

4 вересня голова Рогатинської райдержадміністрації Надія Цимбаліста провела нараду з представниками правоохоронних органів району.

За словами Надії Цимбалістої, метою такої зустрічі стало обговорення та прийняття плану заходів щодо забезпечення вільного волевиявлення громадян на виборчих дільницях під час голосування а також правопорядку напередодні та під час проведення виборів до місцевих органів влади.

В.о начальника Рогатинського РВ УМВС Ігор Бирич повідомив, що з метою належного забезпечення правопорядку і громадської безпеки під час підготовки та проведення виборів працівниками міліції проводиться ряд організаційних та профілактичних заходів, націлених на недопущення порушень законодавства під час кампанії та самого виборчого процесу.

Законодавством України визначено повноваження працівників органів внутрішніх справ:
Забезпечення нормального перебігу виборчого процесу працівниками органів внутрішніх справ ґрунтується на чіткому дотриманні Конституції України, Закону України “Про міліцію”, Закону України “Про місцеві вибори”, Кримінального кодексу України, Кодексу України про адміністративні правопорушення тощо.

На всіх етапах виборчого процесу спрямованість діяльності міліції визначається статтею 2 Закону України “Про міліцію”, згідно з якою основними завданнями працівників міліції під час несення служби є:

1) забезпечення особистої безпеки громадян, захист їх прав і свобод, законних інтересів;
2) запобігання правопорушенням та їх припинення;
3) охорона і забезпечення громадського порядку;
4) захист власності від злочинних посягань;
5) сприяння у межах своєї компетенції державним органам, підприємствам, установам і організаціям у виконанні покладених на них законом обов’язків.

Прокурор Рогатинського району Олег Сепик зазначив, що прокуратура району готова своєчасно та ефективно реагувати на факти порушень законодавства під час місцевих виборів та неухильно забезпечити прийняття законних рішень при розгляді звернень суб’єктів виборчого процессу

Підсумовуючи нараду голова райдержадміністрації наголосила на неприпустимості роздмухування політичних пристрастей, нагнітання розбрату, втягнення громадян, особливо студентської молоді, в протиправну та злочинну діяльність.

«Проведення виборів є невід’ємною ознакою цивілізованого демократичного суспільства, тому наша мета провести їх на належному рівні» – зазначила Надія Цимбаліста.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську відбулися урочистості з нагоди Дня підприємця
Наступна : В Калуші правоохоронці наздогнали втікача, підозрюваного у пограбуванні

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×