На Прикарпаття делегація з Норвегії вкотре привезла гуманітарну допомогу

Вчора на Прикарпаття з гуманітарною місією завітала делегація норвезького міста Санднес.
З 1995 року люди доброї волі передають звідти на Івано-Франківщину медичні засоби, меблі, білизну, речі, необхідні для дитячих будинків, лікарень, інших соціальних установ. І цього разу норвезькі друзі, подолавши складний шлях у 1900 кілометрів, привезли прикарпатцям 10 функціональних ліжок, засоби догляду за хворими, стільці, одяг. Все це розподілятимуть між районами області, враховуючи потребу.

Делегацію з Норвегії гостинно приймав, дякуючи за допомогу, надану жителям краю, голова облдержадміністрації Олег Гончарук.

«Не знаю більше людей, які понад 20 разів відвідали Україну з такою благородною місією, – сказав, спілкуючись з іноземними гостями, Олег Гончарук. – Гордий з того, що можу висловити вдячність не лише від себе, а й мешканців краю, за вашу чуйність, відданість справі, служіння людям. Ваша людяність надихає інших творити хороші справи».

Голова облдержадміністрації розповів норвезькій делегації про ситуацію в Україні, ті практичні кроки, які робляться представниками влади на шляху здійснення реформ, запросив приїжджати на Івано-Франківщину в подальшому.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Віктор Анушкевичус йде у відпустку і обіцяє повернутися після виборів
Наступна : Минулої доби на Прикарпатті виникло 2 пожежі

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×