На Прикарпатті зареєстровано вже 14 мільйонерів

З початку цьогорічної деклараційної кампанії прикарпатці подали 4,4 тис. декларацій про майновий стан і доходи, які задекларували 336 млн. грн. доходів. Відповідно до місцевого бюджету надійде 5,7 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, а до державного бюджету – 1,8 млн. грн. військового збору.

Про це під час прес-конференції повідомив заступник начальника Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Роман Панасюк, передає Станіславське ТБ.

За його словами, кількість поданих декларацій приблизно на тому самому рівні що й минулоріч, однак сума задекларованих доходів збільшилась на 54,5 млн.грн. Відповідно до місцевих бюджетів надійде на 1,6 млн.грн. більше ніж у 2015 році. Найактивніше декларують доходи жителі Івано-Франківська, Долинщини, Калущини та Богородчанщини.

Що стосується структури доходів, то за даними податкових декларацій велику частину з них – 114,3 млн.грн. становлять доходи, отримані від успадкованого й дарованого майна, 18,9 млн.грн. – від продажу рухомого й нерухомого майна. Крім того, прикарпатці отримали 2,2 млн.грн. від надання майна в лізинг (оренду), житловий найм.

Посадовець також повідомив, що на сьогодні доходи понад 1 млн. грн. вказали у своїх деклараціях 14 осіб Івано-Франківщини. Цією категорією громадян задекларовано 35,7 млн.грн. доходів, до сплати нараховано 758 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб та 107,8 тис.грн. військового збору.

Мільйонери задекларували 12 млн.грн. у вигляді заробітної плати, 3,3 млн.грн. іноземних доходів, 3,3 млн. грн. від спадщини, 1,3 млн.грн. доходів від продажу об’єктів рухомого і нерухомого майна та ін.

Читайте також: Розроблений порядок проведення конкурсу щодо обрання управителя багатоквартирного будинку

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Незаконні торговці на Шпитальній просять не штрафувати їх і дати місце для торгівлі. ВІДЕО STV
Наступна : В Івано-Франківську чоловіка, який розплачувався за айфони підробленою валютою, помістили у СІЗО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×