На Прикарпатті з шістнадцяти прокуратур залишиться всього п’ять

Із набуттям чинності нового Законом України «Про прокуратуру», разом із прийнятими нещодавно поправками до нього,  розпочався процес системного реформування органів прокуратури України, основою якого має стати якісне оновлення її керівного складу.

Головний прокурор Івано-Франківської області Владислав Братюк розповів про ситуацію в області та про саму конкурсну основу.

“5-6 вересня будуть підсумки першого етапу конкурсу. Якщо в області було 16-ть місцевих прокуратур, то їх стане п’ять, а саме – у Надвірній, у Тисмениці, у Коломиї, у Калуші та Івано-Франківську”, – каже Владислав Братюк.

Як стало відомо, у конкурсній основі будуть оцінюватися професійні знання, загальні знання, також буде проведено психологічне тестування. Для прикладу, етап професійних знань складатиметься із 5 тис. тестів, де для розв’язання буде запропоновано 100, час – 2 години. Після цього десятьох кращих відберуть на другий етап. Потім на наступному етапі буде четверо кандидатів на посаду керівника. Загалом, кількість кандидатів повинна дійти до трьох, а далі головний прокурор області розглядатиме дане питання.

Крім того, керівники повинні мати відповідний стаж роботи – три роки. Керівник матиме одного заступника та двох заступників. На Прикарпатті кількість людей із керівником і заступниками складатиме 19 осіб.

Владислав Братюк зазначив, що до 31 грудня конкурс має завершитись, а запрацює оновлена прокуратура з наступного року, а саме – з 15 січня.

“За рахунок скорочення керівного складу прокуратури заробітня плата збільшиться”, – каже Владислав Братюк.

Як відомо, прийом документів для участі у конкурсі на заміщення посад керівників нових місцевих прокуратур, їх перших заступників та заступників розпочався 20 липня 2015 року.

Також відомо, що кількість працівників прокуратури (керівного складу) в Україні з 18 тис зменшиться до 15 тис.

Нагадаємо, 4 вересня 2015 року о 12-00 год, відбувся брифінг прокурора Івано-Франківської області Владислава Братюка щодо актуальних питань діяльності прокуратури у сфері боротьби із корупцією.

 

 

1 коментар

  • Дуже гарно! Реформа прокуратури робиться під проект Банкової по децентралізації! Найбільш зворушливим виглядає те, що справа робиться в закритому режимі, без врахування суспільної думки! Зміни до Конституції, до речі, теж! Все чіткіше визріває думка, що з часів Януковича нічого не змінилось! Хіба засновник Партії Регіонів може діяти всупереч програмі цієї поважної політичної сили? Відповідь риторична!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Верховині у річку зливають невідому речовину (фото)
Наступна : У Верховині орендарі заборгували державі 30 тис грн за користування полонинами

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×