На Прикарпатті визначили кращі проекти щодо реабілітації учасників АТО

Сьогодні, 29 липня, відбулося засідання робочої групи з розгляду проектів громадських організацій щодо здійснення реабілітації учасників антитерористичної операції.
 
На виконання п.3.13 заходів Програми підтримки сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України й інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, затвердженої рішенням обласної ради від 6 червня 2014 року № 1259-28/2014 (зі змінами), робоча група розглянула та оцінила дев’ять заявок, які подали сім громадських організацій, передає Станіславське ТБ.
 
Міжнародний благодійний фонд “Творча криївка” (м.Київ) запропонував три проекти. Також свої проекти подали ГО “Сім’я захисника” (м.Калуш), ГО “За покликом серця” (м.Косів), ГО “Майбутнє Прикарпаття” (м.Івано-Франківськ), ГО “Побратими” (м.Київ), ГО “Лада” (м.Івано-Франківськ) і БФ “Франківський опір” (м.Івано-Франківськ).
 
Члени робочої групи таємним голосуванням визначили найкращі проекти, які спрямовані на здійснення реабілітації учасників антитерористичної операції та визначили обсяги бюджетних коштів для виконання відповідних проектів.
 
За результатами конкурсу пропозицій проектів щодо здійснення реабілітації учасників антитерористичної операції найкращими визнано :
 
– БФ “Франківський опір” та ГО “За покликом серця” – по 50 тис. грн;
 
– ГО “Лада” – 30 тис. грн, (робоча група запропонувала змінити місце проведення психологічного тренінгу з відпочинкового комплексу “Байка” на Косівщині на інший з нижчою вартістю поживання);
 
– МБФ “Творча Криївка” – 20 тис. грн;
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Франківськ після зливи. Вулиці міста затопило, мешканці обурені. ФОТО
Наступна : Стало відомо, що ГПУ хоче від Ляшка

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×