На Прикарпатті власники елітних авто сплатити до бюджету майже 4 млн грн

Як повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, з початку року до місцевих бюджетів Івано-Франківщини надійшло 3 875 тис. гривень транспортного податку.

Із цієї суми 3 301 тис. гривень сплачено власниками елітних авто – фізичними особами, решта – юридичними особами.

Найбільші суми транспортного податку надійшли до бюджетів обласного центру Прикарпаття – 1 263,5 тис. грн., Коломийського району та міста Коломиї – 906,4 тис. грн. та Богородчанського району – 225 тис. грн.

Нагадаємо, платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см.

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування.

Транспортний податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. Юридичними особами сплата здійснюється авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Прикарпатський університет відвідали експерти Лісової служби США
Наступна : В Івано-Франківську авторагуль на “Мерседесі” припаркувався на пішохідному переході (Фотофакт)

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×