socico

На Прикарпатті відбулась молодіжна військова гра «Карпатський легіон»

На базі летунського табору «Чота крилатих» в селі Луквиця Богородчанського району в рамках проекту «Національно-патріотичне виховання» Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» за сприяння управління молоді і спорту облдержадміністрації відбулась національно-патріотична молодіжна військова гра «Карпатський легіон».

У рамках заходу молодь мала можливість більше дізнатися про історію своєї країни, а також зміцнити свій дух та тіло, випробувати себе на витривалість. Цьогоріч учасниками табору стали більш як півсотні дітей віком від 7 до 18 років з Івано-Франківської, Львівської, Черкаської та Полтавської областей. Впродовж десяти днів вони проходили основи стройової підготовки, цивільної оборони, рятувально-пошукової діяльності та основ тактики ведення бою на пересіченій місцевості. Таборувальників навчали правил поводження з холодною та вогнепальною зброєю, ознайомили з різними видами зброї. Юнаки дізналися про особливості контрактної служби в Україні, служби в силових структурах та про діяльність, пов’язану з ризиком для життя, інформує прес-служба ОДА.

Між лекціями учасники «Карпатського легіону» проходили тренування, змагання, тестування зі спортивних нормативів, туризму, спортивного орієнтування, переправи, в’язання туристичних вузлів, розкладання намету, розпалювання вогнища тощо. Також у програмі гри – військова топографія, перша невідкладна медична допомога, радіосправа, тактичний пейнтбол, виїзд на полігон та стрільба з пневматичної зброї, лука, арбалета.

Лекції і практичні заняття допомагали проводити працівники обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф, УМВС України в області, УДСНС в області. Так, фахівці центру екстреної медицини ознайомили учасників з обладнанням сучасного реанімобіля, розповіли про участь медиків у червоній та жовтій зонах бойових дій, провели майстер-клас з надання допомоги постраждалим в побутових умовах та самому собі в разі нещасного випадку.

Окрім традиційної презентації професій служби ДСНС: піротехніка, рятувальника на водних об’єктах, гірського рятувальника, пожежника легіонерам запропонували взяти безпосередньо участь в майстер-класах з кожного виду рятувальних робіт.

Бійці спецпідрозділу Управління МВС в області продемонстрували основні прийоми рукопашного бою. Після ознайомлення з правилами безпечного поводження зі зброєю та її тактико-технічними характеристиками учасники гри мали можливість повправлятися у збиранні та складанні різних зразків зброї. Також з захопленням діти спостерігали, як працюють міліціонери-кінологи.

Неабияке зацікавлення викликала демонстрація радіокерованих пристроїв – квадрокоптерів та безпілотників, розроблених та виготовлених в навчально-технічному центрі при фізико-технічному факультеті Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Також відбулася зустріч з учасником АТО Андрієм Зіняком, який, інженер за освітою, призначений командиром роти 95-ї танкової бригади.

Під час офіційного закриття відбулося оголошення результатів гри та нагородження команд-переможців і вручення «зелених беретів» кращим учасникам національно-патріотичної молодіжної військової гри «Карпатський Легіон».

 
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Прикарпатський рятувальник отримав премію Кабінету Міністрів
Наступна : ЦВК оприлюднила календар місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×