socico

На Прикарпатті відбулась ХХІІ обласна патріотична програма «Чорний ліс»

В рамках обласної комплексної Програми «Молодь Прикарпаття (2010-2015 роки)» та з метою популяризації здорового способу життя на базі військово-патріотичного центру «Воїн-патріот» (с. Козино Тисменицького району) в рамках проекту «Національно-патріотичне виховання», Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» відбулась ХХІІ обласна молодіжна патріотична науково-пізнавальна програма «Чорний Ліс – 2015».

Цьогоріч захід приурочений 150-річчю від дня народження митрополита Андрея Шептицького.За результатами відбіркового етапу (районних та міських змагань) участь в обласній програмі взяли 18 команд. Програма перебування в таборі складалася з трьох частин:

– науково-теоретичної – включала захист науково-дослідницьких робіт та рефератів, проведення вікторини з історії визвольних змагань українського народу, конкурс ерудитів. Окрім того були передбачені зустрічі з учасниками та свідками боротьби Української Повстанської Армії на Прикарпатті, а також пізнавальна екскурсія до резиденції “Кедрові палати” (ур. Підлюте Рожнятівського району) митрополита Андрея Шептицького;

– пізнавально-практичної – передбачала отримання учасниками знань з основ пішохідного туризму та туристичної техніки, орієнтування на місцевості, надання долікарської допомоги, конкурсу з основ Захисту Вітчизни, розбирання і складання автомата, конкурсу пісні й строю, стрільби із малокаліберної та пневматичної гвинтівки, уміння жити в природі. Була проведена теренова гра, під час якої учасники застосували набуті знання, а також виявили власну винахідливість, виваженість рішень, витривалість;

– творчо-відпочинкової – мала на меті дати можливість учасникам виявити творчі здібності та нахили, удосконалити їх, відпочити у колі своїх ровесників. Ця частина включала конкурси представлення команди, на краще виконання патріотичної пісні, «Квест», «Битву ройових», таборової газети, конкурс лісових кухарів, конкурс пластики лісу, українські таборові вечірки, спортивні змагання тощо.

В ході програми учасники ознайомилися із діяльністю силових та правоохоронних структур Прикарпаття, зокрема, УМВС, УСБУ, УДСНС, обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, роботою гуртка радіокерованих моделей та безпілотників.

За підсумками проведених конкурсів, вікторин, змагань, а також командних спортивних ігор перемогу здобула команда «Грім» Богородчанського району (642 бали) , ІІ- ге місце посіла команда « Джура» Калуської гімназії (620 балів), ІІІ – тє місце – команда «Дністряни» Тлумацького району (616 балів). Переможців та призерів ХХІІ обласної молодіжної патріотичної науково-пізнавальної програми «Чорний ліс–2015» нагороджено Кубками та медалями, вимпелами, грамотами та дипломами, цінними призами управління молоді і спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Довідково: Обласна молодіжна патріотична науково-пізнавальна програма «Чорний ліс» проводиться з 1993 року. Організатори програми – управління молоді і спорту та департамент освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Інстинкт велосипедиста притаманний багатьом іванофранківцям…
Наступна : Українців стало менше на 164 тисячі за рік – Держстат

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×