На Прикарпатті відбудеться фестиваль автентичної карпатської кухні “Смачний спас”

17 серпня відбулося виїзне засідання оргкомітету з проведення Регіонального фестивалю автентичної карпатської кухні «Смачний спас» під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нестора Печенюка.

Участь у заході взяли заступник голови Любов Михайлишин, начальники відділів, управлінь, керівники районних установ, підприємств, організацій, галузевих служб.

Зазначимо, що фестиваль проводиться за підтримки Коломийської районної державної адміністрації, районної ради, з ініціативи асоціації «Чиста Флора».

Його метою є збереження і розвиток автентичної культури харчування, популяризація і стимулювання розвитку екотуризму, відродження місцевих традицій культури приготування та вживання їжі, вирощування сільськогосподарської продукції та її переробки, популяризація здорового способу життя, налагодження творчих і ділових контактів, привернення уваги громадськості до регіону. Про це повідомили Станіславському ТБ у відділі прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Під час засідання обговорили питання організації та проведення фестивалю «Смачний спас», який буде проведено 21 серпня у селі Спас.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Прокуратура взялася за незаконну рубку дерев у Надвірнянському районі
Наступна : Оглядовий майданчик на Ратуші буде платним

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×