На Прикарпатті учаснику АТО відмовили у вступі до поліції. Кажуть, що таким пільг не надають

Працівнику сектору карного розшуку Коломийського РВ УМВС Володимиру Зузяку єдиному з місцевих правоохоронців відмовили у переатестації та не допустили до новоствореної поліції. За словами Зузяка – без причин.

Окрім цього, після перемоги Революції Гідності громада Косівщини зверталась до керівництва УМВС з проханням призначити Зузяка начальником штабу тамтешньої міліції, однак їм у цьому відмовили.

Сьогодні, на прес-конференції екс-міліціонер вимагав у т.в.о. начальника ГУ Нацполіції в області Віктора Шкутова пояснити ситуацію.

 

“Мені було запропоновано посаду інспектора патрульної служби. Я написав заяву про звільнення з МВС і вступ до поліції. Вам приходили листи від косівчан, на які Ви відповіли. До вас зверталися депутати міської рали, громадські активісти, самооборона, учасники бойових дій, щоб перевести мене в Косів на посаду керівника  міліції. Натомість на це відповідали, що я не написав рапорт. Але я його подавав!” – розповів Зузяк.

Ви заявили, що не можете мене перевести на посаду начальника штабу Косівської міліції, тому що вона вже зайнята. Але та посада була декретна і через два тижні на неї перевели іншу людину, а мене повернули у карний розшук. Та людина не писала рапорт і невідомо яким чином їй вдалося зайняти цю посаду, – додав він.

Зузяк заявив, що в нього немає жодного наказу про звільнення з лав МВС. Каже, що досі має на руках посвідчення лейтенанта міліції.

Є положення про порядок проходження служби. Було, коли ще була міліція. Відповідно до нього є вимоги щодо призначення на вакантну посаду. Я, як керівник колишньої міліції, вВам цю посаду не пропонував. Ви не проходили  атестацію у займаній посаді на той час і ваша кандидатура на посаду начальника штабу тоді взагалі не розглядалась. З чого ви це взяли – я не знаю, – сказав Віктор Шкутов.

В свою чергу, Зузяк відповів, що посаду було запропоновано заступник начальника відділу кадрів Якубівим. Однак Шкутов зазначив, що заступник начальника відділу кадрів не має повноважень пропонувати посади. 

“Я не можу говорити на загал питання службового характеру і тим більше, що стосується особистих якостей працівника правоохоронних органів –  колишнього чи теперішнього. Є відповідні комісії і у вузькому колі на засіданні комісії ми ці моменти можемо розглянути”, – відповів Шкутяк на питання, за якими критеріями Зузяк не пройшов до поліції.

Якщо пан Зузяк пройде переатестацію, всі тести – тоді він працюватиме у поліції. Для учасників АТО пільг не передбачено, – зазначив Шкутов.

Нагадаємо, в ході Революції Володимира Зузяка разом з іншими міліціянтами відправляли на розгін протестувальників. Проте їхати він відмовився, після чого почалися проблеми з керівництвом. Проти Зузяка відкрили кримінальне провадження, однак після Майдану матеріали справи зникли.

Окрім цього, нещодавно Зузяк зібрав прес-конференцію на якій розповів про “чорні” корупційні схеми у керівництві УМВС.

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Невістка колишнього лідера Лівії Муаммара Каддафі знайшла прихисток на Прикарпатті. ВІДЕО
Наступна : Напередодні Революції Гідності франківці вшанували пам’ять героя Романа Гурика. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×