На Прикарпатті триває весняний “сезон тиші”

Від початку квітня і до середини червня у середовищі дикої природи на Прикарпатті оголошено “сезон тиші”.

У зв’язку з цим забороняється проводити шумні роботи, розводити багаття, влаштовувати феєрверки, санітарні рубки лісу, проводити масові заходи, де поблизу дикі тварини. З метою створення сприятливих умов розмноженню диких тварин та виведенню потомства пернатих птахів в НПП “Верховинський” у відповідності до надісланого листа Мінприроди від 31.03.2016 року, оголошено весняний сезон тиші, повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на “Верховину”.

Під час сезону тиші на території парку заборонено:

– Масове відвідування території Парку населенням та відвідувачами;

– Проїзд автотранспорту;

– Організація масових, спортивних заходів, які є джерелом шуму;

– Проведення робіт біля природних місць мешкання диких тварин та птахів (нір, барлогів, гнізд);

На даний період розроблено комплекс заходів по недопущенню випадків браконьєрства. Передбачається проведення спільних рейдів з працівниками правоохоронних органів та Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області. Посилено роботу контрольно-пропускних пунктів та нагляд за всіма шляхами під’їзду до території парку.

Начальників ПОНДВ зобов’язано взяти під особистий контроль координацію дій, розподіл сил і зв’язку щодо забезпечення дотримання графіків чергувань інспекторами на обходах, налагодження цілодобового спостереження в місцях ймовірно вчинених випадків браконьєрства. В разі виявлення порушень будуть вживатись заходи, щодо адміністративного впливу до порушників згідно чинного законодавства.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У ДТП загинув керівник івано-франківської “Самооборони”
Наступна : До Івано-Франківська вже повернулося 80 демобілізованих бійці із зони АТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×