На Прикарпатті розпочалися жнива

На Прикарпатті розпочалися жнива. Окремі господарства Снятинського району вже обмолотили перші гектари озимого ячменю, який показав високу врожайність.

Про це повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на відділ прес-служби Івано-Франківської ОДА.

Для прикладу, у господарствах “Богдан і К” Снятинського, “Прометей” Коломийського районів озимий ячмінь видав по 45 ц/га.

З питань підготовки та проведення збирання врожаю ранніх зернових культур відбулася селекторна нарада, в якій взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк, директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Марія Савка та керівники обласних служб системи агропромислового комплексу.

У цьому році по всіх категоріях господарств до збирання маємо 153 тис. га зернових, з них 55 відсотків у сільськогосподарських підприємствах.

Зернозбиральна і зерноочисна техніка підготовлена до жнив. Враховуючи наявність у сільгосппідприємствах високопродуктивних зернозбиральних комбайнів, прогнозується провести основні жнива за 15-20 робочих днів.

Наявних елеваторів та зерноочисної техніки достатньо для доробки та зберігання врожаю поточного року.

Читайте також: Івано-Франківськ увійшов у трійку міст з успішною інвестиційною політикою серед міст України. ІНФОГРАФІКА

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У зоні АТО помер військовий з Коломийщини Василь Мочернюк
Наступна : Робимо все, щоб пройти атестацію, – директор МЦС “Рух” Володимир Ковалюк. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×