На Прикарпатті переселенка зі Сходу з 6 дітьми заробляє на житло бісером. ФОТО

На Прикрапатті допомоги потребує сім’я патріотів зі Сходу.

Як відомо, чоловік сім’ї Соловьових в АТО, а дружина – Зоя Соловьова, з п’ятьма дітьми проживає в Івано-Франківській області. Діти знають що таке війна, повідомляє Віра Гаврильців. Жінка вишиває бісером і робить прикраси з бісеру, збирає таким чином кошти, щоб придбати житло для своїх дітей.

“Я незнаю як там люди трактують – переселенці, східнякі, москалі! Але я знаю одне і можу упевнено та гордо сказати, що ми щири Українці, які пройшли через нелегкий для нашої родини шлях! Втратити рідну домівку, пройти через побитя, побачити на свої очі війну, відпустити на війну і спирийняти це, що так має бути та підтримати у виборі нашу єдину опору – батька моїх дітей та мого любого чоловіка, адже він має захищати нашу країну! Я можу сказати одне – НАША РОДИНА НЕ ПОРОДАЛА БАТЬКІВЩИНУ! І УСІ РАЗОМ МИ УКРАЇНА!!!!
Продаю всі ці картини, вироби з бісеру! Отримані кошти підуть на придбання оселі для нашої родини з шістьма дітьми! Нашу оселю зруйновано – розбили на сході, чоловік в АТО! А ми тут навіть житло зняти не можемо. Будинок ми знайшли, але не вистачає коштів! Я не маю права дозволити, щоб мої діти ходили з хати на хату, з однієї школи у другу! Тому прошу вас, купуйте вироби, подаруйте нам нове життя, життя з чистої сторінки! Якщо хтось захоче допомогти – ми будемо дуже раді і не відмовимось від допомоги. Дякуємо усім небайдужим.

Приватбанк 5168 7572 8048 5535 отримувач Соловйова Зоя Анатоліївна!”, – пише Зоя Соловьова.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті учень 11 класу під час пожежі врятував життя інваліду
Наступна : На Івано-Франківщині п’яний юнак на автомобілі наїхав на гурт людей. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×