На Прикарпатті на річці Лімниця хочуть побудувати туристично-реакреаційний комплекс

Днями, голова Галицької районної державної адміністрації Ярослав Бартків провів нараду, на якій розглянуто питання щодо розвитку реакреаційно-відпочинкової зони на річці Лімниця. 

Володимир Бучко, зокрема, представив прект «Розвиток туристично-реакреаційного комплексу Галицького НПП «Підгірки». Наголошувалося, що ріка Лімниця представляє собою унікальний  природний комплекс, який має потужний туристично-реакреаційний потенціал, який на сьогоднішній день використовується  рекреантами неконтрольовано та не ефективно, що негативно впливає на екосистему заповідної річки і приводить до її засмічення. Зазначалося, що цей комплекс перпективний для розвитку екологічного, пляжного, водного та історико-краєзнавчого туризму, тому є потреба в створенні стаціонарної зони відпочинку з облаштуванням альтанок, автостоянок, дитячого та спортивно майданчиків тощо.

Учасники наради висловили своє бачення щодо вирішення піднятої проблеми. Зокрема, йшла мова про те, що реакреаційне використанання природного комплексу р.Лімниця має стати системною роботою районної влади. Для цього має бути розроблена відповідна концепція та загальний проект, який буде втілюватися.

За результатами наради дано доручення відповідним службам подати рекомендації щодо змістовного наватаження проекту, після чого КП «Капітальне будівництво» будуть розроблені передпроектні пропозиції.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Луганщині загинув калушанин із 128-ої бригади
Наступна : У Тлумачі оголошено набір на військову службу до районного військового комісаріату

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×