На Прикарпатті молода дівчина перемогла у всеукраїнському літературному конкурсі

“Творчий менеджер” – так називають Марію Тимчук, уродженку Верховинщини, у професійному середовищі Українського Авторського Порталу. Марія – яскравий представник талановитої активної молоді, нещодавно у грудні отримала спеціальний приз ІІ Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії та авторської пісні “Хортицькі дзвони”, повідомляє сайт “Верховина“, передає Станіславське ТБ.

У Запорізькому національному університеті відбулася урочиста церемонія з підбиття підсумків та нагородження переможців і дипломантів ІІ Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії та української авторської пісні імені Марини Брацило “Хортицькі дзвони”.

Цьогоріч у конкурсі змагалися понад 40 поетів і бардів із 15 областей України. Роботи конкурсантів оцінювали члени журі – представники мистецьких кіл Запоріжжя та Києва.

Спеціальний приз Запорізького відділення Союзу Українок “Роксолана” за висвітлення теми родинних цінностей у поезії отримала Марія Тимчук.

Під час заходу організатори запропонували учасникам цікаву програму: екскурсія на острів Хортицю, майстер-класи для цьогорічних переможців від членів висококваліфікованого журі конкурсу: поета, прозаїка, критика, перекладача Івана Андрусяка та запорізької поетеси Любові Геньби, запорізького композитора та співака Анатолія Сердюка та художнього керівника Театру поетичної пісні Олени Алексєєвої.

Марія Тимчук народилася на Івано-Франківщині, в селі Красноїлля. За освітою – біолог, менеджер. Живе і працює в Києві за другою освітою. Переможець Всеукраїнського конкурсу яскравих економічних ідей “Нова економічна формація” (2012), конкурсу “Новітній інтелект України” (2015). Закінчила “Школу молодих жінок-політиків” (2012) та “Вищу політичну школу” (2014). Автор більш ніж двадцяти публікацій, наукових публікацій, друкувалася в літературному альманасі “Каштановий дім”, газетах “Верховинські вісті”, “Буковинське віче”, “День”, “Українська правда”. Кандидат у майстри спорту України з хортингу.

Цьогоріч до дня Збройних сил України Марія разом із вокальним ансамблем “Сьоме почуття” виступила в Ірпінському військовому шпиталі перед бійцями АТО, які перебувають на лікуванні. Для виступу Марія написала вірш “Наші герої”.

Марія пише чудові поезії. На Українському Авторському Порталі є автором поетичної збірки “На все є час”.

Нагадаємо, раніше Марія Тимчук перемогла в конкурсі есе в рамках проекту “Help sport”.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Представник мера у суді: Забудівники мають право входити до комісії з містобудування
Наступна : У Львові через ДТП утворився затор із восьми трамваїв. ФОТОФАКТ

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×