На Прикарпатті міліція проводить обшук у колишньої дружини свободівця Ігоря Сабія

Сьогодні, 26 вересня, у м. Тисмениця на Івано-Франківщині з обшуком прийшли додому до колишньої дружини нардепа, очільника Київської обласної “Свободи” Ігоря Сабія Лесі.

При цьому свободівець не є зареєстрований за тією адресою і вже 15 років не проживає із жінкою.

Про це заявляються у самій  “Свободі”. Крім того, обшуки зранку проводить міліція у помешканнях свободівців у Києві та Одесі, пише Українська правда.

“Близько 7:00 десять автоматників прийшли обшуковувати помешкання керівника Контрольно-ревізійної комісії ВО “Свобода”, екс-нардепа Олега Гелевея. Вони виламали вхідні двері й настільки налякали 80-річну матір свободівця, що довелося викликати швидку”, – заявили у “Свободі”.

Зазначено, що ухвали суду про обшук у правоохоронців немає.

“Невідомі також причина та мета обшуку. На місці перебувають представники юридичної служби “Свободи” адвокати Сидір Кізін та Олег Бондарчук”, – зазначили у “Свободі”.

 

Також, за повідомленням, з обшуком прийшли в помешкання Ігоря Сабія у м.Хмельницькому.

“У квартирі в момент обшуку перебуває дружина націоналіста Юлія та троє їхніх малолітніх дітей, найменшому з яких – 3, 5 роки”, – повідомили у ВО.

“Обшуки відбуваються в Одесі: міліція прийшла одразу до трьох активістів. Обшуки тривають у двох заступників голови одеської облорганізації ВО “Свобода” Олександра Станкова та Гліба Громова, а також у першого номеру списку об’єднання до Одеської обласної ради Костянтина Васильця”, – заявили у “Свободі”.

Також повідомляється про обшук у журналістки “Українського тижня”, бійця-добровольця Валерії Бурлакової.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Франківську активісти направлять лист до Міносвіти з вимогою перевірити директора школи №1
Наступна : На Прикарпатті чоловік сам прийшо до правоохоронців і зізнався у злочині

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×