На Прикарпатті легалізовано більше 500 найманих працівників

За повідомленням управління доходів і зборів Головного управління ДФС в Івано-Франківській області, в результаті проведеної роботи у січні-березні 2016 року роботодавці оформили належним чином трудові відносини з 503 громадянами.

Про це повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

В результаті проведених заходів до бюджету додатково надійшло 15,3 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 24 тис. грн. єдиного соціального внеску. Крім того 13 фізичних осіб зареєстрували свою підприємницьку діяльність, внаслідок чого до бюджету додатково надійшло 5 тис. грн. ПДФО та 4,2 тис. грн. ЄСВ.

Також податківці провели перевірки 8 юридичних осіб та 5 фізичних осіб-підприємців з питань виявлення фактів ухилень від оподаткування різного виду виплат, заробітної плати, видачі її за рахунок “тіньових” коштів. За їх результатами донараховано 699,2 тис. грн., в т. ч. 411,2 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Податківці звертають увагу суб’єктів господарювання на посилену відповідальність за порушення норм трудового законодавства. Зокрема, у разі допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору, оформлення робітника на неповний робочий час, у разі якщо він фактично працює повний робочий час, або якщо виплати здійснюються без нарахування й сплати єдиного внеску та податку на доходи фізичних осіб до роботодавців застосовуються штрафні санкції у розмірі 30 мінімальних зарплат на момент виявлення порушення за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

Посилено й адмінвідповідальність посадових осіб суб’єктів господарської діяльності. Зокрема, згідно нової редакції статті 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення посадові особи (юридичні та фізичні особи-підприємці), які використовують найману працю, караються штрафом від 500 до 1000 н.м.д.г. (від 8500 до 17000 грн.) у разі порушення норм трудового законодавства. Кожне повторне порушення протягом року тягне за собою штрафну санкцію у розмірі 1000-2000 н.м.д.г. (від 17000 до 34000 грн.).

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті жінка, розпиваючи спиртні напої зі знайомою, постраждала від неї
Наступна : На Івано-Франківщині просять не влаштовувати пікніки поруч із нафтовими свердловинами

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×