На Прикарпатті ґвалтівника трьох малолітніх засуджено до 10 років позбавлення волі

За апеляцією прокуратури Івано-Франківської області ґвалтівника малолітніх засуджено до 10 років позбавлення волі.

Прокуратурою Івано-Франківської області підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за ч.2 ст. 146 та ч.3 ст. 153 КК України щодо 37-річного жителя Коломийського району.

Встановлено, що вказаний злочинець, застосовуючи фізичне насильство до малолітнього, та, всупереч його волі, вступив з ним у статеві зносини. Так, ґвалтівник заманив неповнолітнього до свого помешкання та насильно утримував його там впродовж 10 днів для задоволення своїх статевих потреб неприроднім способом.

Окрім того, в ході судового розгляду державним обвинувачем доведено вину підсудного у вчиненні зґвалтувань ще двох малолітніх.

Вироком Коломийського міськрайонного суду його засуджено до 8 років позбавлення волі. Однак, вважаючи таке покарання надто м’яким, прокуратура внесла апеляційну скаргу. Про це Станіславському ТБ повідомили у прес-службі прокуратури в Івано-Франківській області.

За результатами нового розгляду Апеляційним судом Івано-Франківської області ґвалтівника засуджено до 10 років позбавлення волі.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Франківчанка місяць мандрувала Африкою та жила на 10 доларів в день. ВІДЕО
Наступна : В Івано-Франківську шукали вибухівку у місцевій школі. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×