На Прикарпатті директор-корупціонер заробляв на харчуванні учнів

Прокуратурою Рогатинського району виявлено факт вчинення директором одного із навчально-виховних комплексів району корупційного правопорушення, повідомляє прес-служба прокуратури в Івано-Франківській області, передає Станіславське ТБ.

Встановлено, що вказана службова особа не повідомила відділ освіти Рогатинської РДА про наявність суперечностей між її особистими інтересами та службовими повноваженнями. Так, достовірно знаючи про те, що її син щотижня постачає в навчально-виховний комплекс продукти харчування для учнів НВК, вона не вжила заходів до недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів.

Натомість, підписувала та затверджувала печаткою відомості про харчування учнів НВК на основі яких її сину відділом освіти перераховано кошти в сумі 16,6 тис. грн.

Прокуратурою Рогатинського району складено та направлено до районного суду адміністративний протокол щодо директора навчально-виховного комплексу району за вчинення адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 172-7 КУпАП, ст. 14 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції”, ст.28 Закону України “Про запобігання корупції”.

За вказане корупційне правопорушення передбачено відповідальність у вигляді штрафу в розмірі від 100 до 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Франківську Петро Порошенко говорив зі студентами про місцеві вибори
Наступна : Порошенко нагородив прикарпатську чемпіонку світу з шашок Ольгу Балтажи орденом

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×