На Прикарпатті дві районні ради звернулися до Порошенка, Яценюка та Гройсмана

Дві районні ради Івано-Франківської ради звернулися до Президента, Прем’єр-міністра і голови Верховної Ради з приводу підвищення тарифу на електроенергію. Звернення прийняла спочатку Верховинська райрада, тепер підтримала і Косівська. Про це повідомляє інтернет-портал Верховина, передає Станіславське ТБ.

Як ідеться у зверненні, Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердила нові тарифи на електроенергію для населення з 1 березня цього року, в результаті чого середній тариф зріс на 25 %. Це третє за рахунком зростання тарифу, на черзі – ще два – з 1 вересня 2016 року та з 1 березня 2017 року.

При цьому населення гірських районів широко користується електроенергією, позаяк не має доступу до газу. Так, у повністю не газифікованому Рахівському районі Закарпатської області проживає 120 тис. чоловік, Верховинському районі Івано-Франківської області – 30 тис. чоловік, Путильському районі Чернівецької області – 25 тис. чоловік. З урахуванням частково газифікованих Косівського, Коломийського, Надвірнянського районів Івано-Франківської області, Вижницького району Чернівецької області, Воловецького району Закарпатської області, Сколівського, Турківського районів Львівської області, Яремчанської міської ради мова йде про не менш, як 400 тисяч жителів.

“Запровадження нових тарифів та зростання цін на електроенергію призводить до переходу значної кількості населення з межі малозабезпеченості на межу виживання. Ми вважаємо, що тарифи мають бути ринковими та окупними для підприємств житлово-комунального господарства та, водночас, доступними для населення”, – стверджують районні депутати.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Громадські активісти перевіряють автомобіль голови Калуської РДА Наталії Бабій. ФОТО
Наступна : В Івано-Франківську учасники АТО зробили офіційне попередження місцевим перевізникам

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×