На Прикарпатті дорогу державного значення Стрий-Чернівці-Мамалига продовжують ремонтувати. ФОТО

В Долинському районі триває активна фаза ремонту доріг. Зокрема, на дорозі державного значення Н10 Стрий – Чернівці – Мамалига в м.Долина з використанням новітніх технологій відремонтовано 2,8 кілометри покриття.

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/43636/img_20151014_162225.jpg

На сьогоднішній день тривають роботи на відрізку між м.Долина та с.Гошів.

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/43636/img_20151014_163305.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/43636/img_20151014_163211_1.jpg

15 жовтня голова районної державної адміністрації здійснив черговий виїзд на місце виконання робіт. Зустрівся з представниками підрядної організації. Виконавці робіт доповіли, що на даній ділянці проведено фрезерування дорожнього покриття, На ділянках дороги, де були значні руйнування проведено регенерацію дорожнього покриття. На даний час проводиться влаштування вирівнюючого шару з асфальтобетону та основний шар покриття. Роботи проводяться згідно попередньо затверджених термінів. До кінця року на цьому відрізку буде грунтовно відремонтовано ще 11 тисяч квадратних метрів дороги.

Технологія, яка використовується зараз при ремонті доріг застосована вперше за часи незалежності України. Перші кроки розвитку дорожньої інфораструктури Долинщини зроблено.

Як відомо, в Івано-Франківській області є три пріоритетні дороги, на які виділено близько 500 мільйонів гривень. Це дорога Т-9 Львів – Івано-Франківськ. Н-10 Стрий – Мамалига, на якій є дільниця Івано-Франківської області – Болехів – Долина – Калуш – Івано-Франківськ. І третя дорога – Р-24 – Татарів – Кам’янець-Подільський.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Наслідки ДТП на Тисменицькій: травма хребта, забій внутрішніх органів, переломи
Наступна : Віталій КОМАР: «Батальйон «Прикарпаття» мав три варіанти: смерть, полон і відхід»

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×